Jak dobrze wyglądać na wielkim wyjściu?

Wiele kobiet przez długi czas dobiera sukienkę na wielką okazję i jest gotowych zrobić wszystko, by wyglądać w niej perfekcyjnie. Co zrobić, by olśnić wszystkich swoim wyglądem i nie zaliczyć wpadki? Warto poznać kilka sztuczek polecanych przez stylistów.

Bielizna do zadań specjalnych

Na wielkie wyjścia warto zaopatrzyć się w bieliznę do zadań specjalnych. Jej zadaniem jest podkreślenie zalet sylwetki, przy jednoczesnym maskowaniu jej mankamentów. Przykładowo, majtki wyszczuplające brzuch nie są może zbyt wygodne do noszenia, jednak potrafią zdziałać prawdziwe cuda, jeśli chodzi o damską figurę. Ma to znaczenie zwłaszcza przy obcisłych sukienkach, w których widać każdą niedoskonałość. Majtki wyszczuplające brzuch można kupić w sklepach z dobrą bielizną Gorteks.com.pl Ogromną ich zaletą jest fakt, że nie są one widoczne spod sukienki.

Odpowiednio dobrany fason ubrania

Styliści zgodnie twierdzą, że każda kobieta powinna poznać swój typ sylwetki i do niego dobierać kupowane ubrania. Przykładowo, kobiety o figurze klepsydry mogą sobie pozwolić na obcisłe sukienki, które doskonale podkreślają ich kuszące krągłości. Panie, które narzekają na nadmiar ciała, z pewnością powinny wybierać nieco luźniejsze fasony, które są w stanie ukryć nadmiar kilogramów, ale jednocześnie nie zaburzają proporcji ciała. Kobiety szczupłe i wysokie świetnie będą wyglądać w sukniach do samej ziemi, podkreślających ich posągowe kształty.