Bielizna, która pasuje szpilek

Każdy z nas ma swoje ulubione części garderoby, z którymi nigdy się nie rozstaje, gdyż sprawdzają się one niemal podczas każdej okazji. Zazwyczaj należą do nich: mała czarna, idealnie dopasowana marynarka czy wygodne jeansy. Warto jednak posiadać w swojej szafie sprawdzoną, uniwersalną bieliznę, która nieraz może uratować nam życie. W jaką bieliznę warto się zaopatrzyć? Zapraszamy do lektury poniższego tekstu!

Stanik bez ramiączek

Staniki bez ramiączek (sprawdź modele) z pewnością są uniwersalną bielizną, którą warto posiadać w swojej szafie. Sprawdzają się one szczególnie latem, kiedy zakładamy bluzki na ramiączkach lub wycięte, letnie sukienki. Taki model staników sprawi, że letnie kreacje będą wyglądały estetycznie, a wychodzące na wierzch elementy bielizny nie będą psuły naszych stylizacji. Podczas letnich upałów, ramiączka od bielizny mogą powodować również liczne obtarcia np. podczas wycieczek z plecakiem. Oczywiście, biustonosz bez ramiączek można nosić również na co dzień, nawet kiedy nie jest to konieczne.

Specjalne okazje

Stanik bez ramiączek jest także świetnym rozwiązaniem na oficjalne okazje, kiedy nasza sukienka nie posiada ramiączek. Warto wyposażyć się w wiele wersji kolorystycznych tej bielizny, a przynajmniej w model ciemny i jasny, tak aby przygotować się na każdą kreację. Ten typ biustonoszy lubi jednak się zsuwać, dlatego należy pamiętać, by przyłożyć szczególną wagę do wyboru odpowiedniego rozmiaru.