Jaką bieliznę erotyczną wybrać?

Istnieje bardzo wiele różnych sposobów na poprawę swojego życia seksualnego. Jednym z nich jest zakup bielizny erotycznej. Może ona sprawić, że na nowo rozpalimy namiętność w naszym partnerze.

Czym różni się bielizna erotyczna od tej codziennej?

Najprościej rzecz ujmując bielizna codzienna musi być przede wszytkom wygodna. Ma być niewidoczna pod ubraniem, powinna też subtelnie podkreślać zalety naszej sylwetki i maskować ewentualne mankamenty. Natomiast bielizna erotyczna ma sprawiać, że będziemy wyglądać seksownie. Wcale nie musi być wygodna czy praktyczna. Często znajdziemy na niej koronki, kokardy, falbanki czy elementy lateksowe, rozmieszczone w strategicznych miejscach. A to dlatego, że to co zakryte częściej bardziej rozbudza zmysły, niż to co zostawimy na widoku.

Czy bieliznę erotyczną mogą nosić jedynie młode i wyuzdane kobiety?

To wyjątkowo krzywdzący stereotyp. Na sklepowych półkach znajdziemy bardzo wiele różnych modeli bielizny. Od romantycznych koszulek, gorsetów i majteczek, po naprawdę szalone zestawy. Najważniejsze, żeby w danej bieliźnie czuć się naprawdę zmysłowo i komfortowo. Dobrze jeśli wybrane przez nas fatałaszki umiejętnie podkreślają walory naszego ciała. Jednak nie warto ograniczać się w tym względzie. Eksperymentujmy z różnymi wzorami i kolorami. To samo dotyczy wieku. Bez względu na to, ile mamy lat możemy nosić erotyczną bieliznę i cieszyć się naszą seksualnością.