Miękkie biustonosze – sposób na wygodę i zmysłowy wygląd

Za najlepszy rodzaj staników często uchodzą biustonosze usztywniane, które zapewniają dobre podtrzymanie biustu oraz modelują piersi. Warto też jednak zainteresować się biustonoszami miękkimi, które mogą mieć wiele zalet.

Seksowny wygląd i dobre samopoczucie

Staniki miękkie mogą być wykonane z cienkich materiałów lub nawet przejrzystej siateczki czy koronki. Nie da się ukryć, że taka bielizna jest znacznie bardziej zmysłowa niż zabudowane, wyposażone w grubą warstwę gąbki staniki usztywniane, dlatego chętnie wybierają ją panie chcące podkreślić swój seksapil. Można czuć się w niej bardzo zmysłowo nawet jeśli nikt jej nie ogląda. Poza tym cienki materiał zapewnia wygodę, co szczególnie docenić można w upalne dni. Nie trzeba przy tym martwić się o to, że pod ubraniem będą odznaczać się sutki. Oczywiście niektórym osobom taki efekt nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie, jednak wiele miękkich staników ma szew pośrodku miseczki, co świetnie maskuje sutki i sprawia, że nie odznaczają się nawet pod cienkimi bluzkami czy sukienkami.

W pełni funkcjonalne

Błędne jest przy tym myślenie, że biustonosze miękkie nie zapewnią dobrego podparcia biustowi. Kobiety, które tak myślą, zapewne mają złe doświadczenia z bielizną kiepskiej jakości. Wystarczy jednak zaopatrzyć się w miękki stanik dobrej firmy Gorteks (kluczowe będzie też dobranie dobrego rozmiaru – o odpowiednio ciasnym obwodzie), by przekonać się, że taki stanik „działa” równie dobrze jak usztywniony.