Jak znaleźć idealną parę majtek dla swojego typu ciała

Bądźmy szczerzy, znalezienie idealnej pary bielizny to niełatwy wyczyn. Twoja bielizna powinna uzupełniać Twój strój, a nie z nim kolidować. Twoja bielizna musi być również wystarczająco wygodna, aby nosić ją na co dzień, ale także wystarczająco seksowna, aby zadowolić partnera. Prawdę mówiąc, nie jest to łatwy wyczyn. To powiedziawszy, wszyscy mamy różne typy ciała, a to oznacza, że to, co pasuje dla jednej osoby, może nie pasować dla innej. Jeśli to czytasz, to prawdopodobnie oznacza, że próbujesz znaleźć najlepsze majtki dla swojego typu ciała. Zaczynajmy więc!

Jak znaleźć idealną parę majtek dla swojego typu ciała

Pierwszym krokiem do znalezienia idealnej pary majtek damskich w sklepie gorteks.pl jest wiedza o tym, jaki jest Twój typ ciała. Istnieją 4 unikalne typy ciała, na które natkniesz się podczas zakupów bielizny – Gruszka, Jabłko, Atleta i Klepsydra. Przyjrzyjmy się każdemu z nich!

Kobiety o figurze gruszki – Polecane marki i style

Jeśli masz kształt gruszki, przekonasz się, że najlepszą opcją bielizny dla Ciebie są figi. Są to style z dłuższymi nogami, które podchodzą wyżej i będą idealnie pasować do Twojego typu ciała. Powodem, dla którego figi są najlepszą opcją dla kobiet o kształcie gruszki jest fakt, że wydłużają sylwetkę.

Porozmawiajmy teraz o typie ciała jabłka. Kobiety w kształcie jabłka są szersze w biuście i węższe w biodrach i udach. Najlepszą bielizną dla kobiet o kształcie jabłka będzie krótszy styl, taki jak stringi lub wysoko wycięte majtki damskie. Pomoże to odciągnąć uwagę od ud, a w kierunku talii.

Proste kobiety – Polecane marki i style

Jeśli masz prosty typ ciała, przekonasz się, że najlepszą opcją bielizny dla Ciebie są szorty lub stringi. Stringi wydłużą Twoje nogi i zwrócą uwagę na Twoje krągłości. Szorty natomiast nadadzą Ci uniesiony wygląd.

Figura atletyczna

Jeśli masz atletyczny typ ciała, to najlepszą bielizną dla Ciebie będą wysoko wycięte majtki lub shorty damskie. Oba te style podniosą Twój biust i stworzą dłuższą, szczuplejszą sylwetkę.

Zdezorientowana? Oto jak znaleźć najlepsze dopasowanie

Mamy nadzieję, że te typy ciała pomogły Ci zawęzić to, czego potrzebujesz. Ale jeśli nadal jesteś zdezorientowany, jest jedna wskazówka, którą zawsze zalecamy. Kiedy przymierzasz nową bieliznę, pochyl się. Najlepsza para majtek dla twojego typu ciała pozostanie na swoim miejscu, nie będzie się zwijać ani podjeżdżać do tyłu. Jeśli pozostaną na miejscu, gdy się pochylisz, to znaczy, że są dobrze dopasowane.

Jeśli przymierzasz wiele różnych stylów i marek bielizny, nie znajdując tej, w której czujesz się doskonale, ważne jest, aby ocenić, jak czujesz się w każdej parze. Różne style będą podkreślać różne części ciała w różny sposób, więc ważne jest, aby upewnić się, że znajdujesz styl bielizny, który sprawia, że czujesz się najlepiej.